RP Kolonia

Górnicza Dolina zaprasza do wspólnej rozgrywki!!!

Ogłoszenie

http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

  • Index
  •  » Podania
  •  » Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

#31 2012-01-03 23:44:03

 HaRu

Użytkownik

Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2011-12-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Dobra dodam trochę słów o Zimnym słuchając "Siła to jedność"- Więc połowa nowych graczy nie kojarzy gracza "Zimnego" nazwać możemy go weteranem RPK(RPKolonia nie bonusa), grał jako lider Starego obóz posiadał moderatora w grze i na forum.. Był aktywny w grze pomagał nowym graczom osiągnąć to co oni nie mogli sami,
jak wiadomo przez całą grę zbiera się wrogów i przyjaciół niektórzy gracze odwrócili się od niego odkąd Rudin został magnatem Starego obozu i obrabiało mu dupę że jest zły i inne.. Zimny ogarniał swą ekipę z SO walił prosto nawet podczas gdy każdy bał się zbanować Rudina po prostu był równy wobec graczy i administracji nie martwił się o opinię swoją czy ktoś z was go nazywa "Kutasem,Chujem,Skurwysynem" bądź jak tam kto woli. Zawsze pozostawiał coś po sobie niczym "Paluch-Zostawić coś po sobie" co takiego zostawił?! Zostawił nas trwałych graczy którzy stoją murem do niego i nie odejdą bo są wobec niego uczciwi tak jak on dla wszystkich! Moim zdaniem powinien on dostać ponowną szanse na Magnata iż miał uczulenie z tą frakcją i wie jak się nią posługiwać poprawnie...Dawał dużo misji co przyciągało i zatrzymywało graczy na serwerze bo ciągle miał co raz nowe pomysł..

W streszczeniu tym co nie chcę się czytać: Jest to stary gracz prowadził kiedyś SO i wie na czym to polega był jednym z lepszych.
Ps.Albatros nie bierz się za SO bo ty latasz po Obozach jak mucha gnojówka z gówna na gówno (Byłeś Magiem Wody później nagle Magiem Beliara zwolniło się miejsce na Arcy ognia oczywiście leciałeś już bo mogłeś coś dostać..) Nie mydlij ludziom oczu że Zimny jest zły bo nie jestem jego przydupasem lecz E-Kolegą.
Ps. Na sampie nazwał bym cię frakcjo skoczkiem i byś wyrwał bana bo to to samo co bym grał w gangu po czym poszedł do Police Departament(Policji) i wrócił z powrotem do gangu.Nie bierz się za coś co ma trwać tylko tydzień.
Niektórzy eliminują ziomków jak by sortowali śmieci.

Ostatnio edytowany przez HaRu (2012-01-03 23:50:10)


http://iv.pl/images/03626651326255329696.jpg


Kamila znajdziesz mnie na gg w razie potrzeby.

Jestem panem swego życia!Od dzisiaj na mnie mów tak! Jak kokainowy haj w miami vice!

Offline

 

#32 2012-01-04 08:29:27

ALbatrOS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 68
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

HaRu napisał:

Dobra dodam trochę słów o Zimnym słuchając "Siła to jedność"- Więc połowa nowych graczy nie kojarzy gracza "Zimnego" nazwać możemy go weteranem RPK(RPKolonia nie bonusa), grał jako lider Starego obóz posiadał moderatora w grze i na forum.. Był aktywny w grze pomagał nowym graczom osiągnąć to co oni nie mogli sami,
jak wiadomo przez całą grę zbiera się wrogów i przyjaciół niektórzy gracze odwrócili się od niego odkąd Rudin został magnatem Starego obozu i obrabiało mu dupę że jest zły i inne.. Zimny ogarniał swą ekipę z SO walił prosto nawet podczas gdy każdy bał się zbanować Rudina po prostu był równy wobec graczy i administracji nie martwił się o opinię swoją czy ktoś z was go nazywa "Kutasem,Chujem,Skurwysynem" bądź jak tam kto woli. Zawsze pozostawiał coś po sobie niczym "Paluch-Zostawić coś po sobie" co takiego zostawił?! Zostawił nas trwałych graczy którzy stoją murem do niego i nie odejdą bo są wobec niego uczciwi tak jak on dla wszystkich! Moim zdaniem powinien on dostać ponowną szanse na Magnata iż miał uczulenie z tą frakcją i wie jak się nią posługiwać poprawnie...Dawał dużo misji co przyciągało i zatrzymywało graczy na serwerze bo ciągle miał co raz nowe pomysł..

W streszczeniu tym co nie chcę się czytać: Jest to stary gracz prowadził kiedyś SO i wie na czym to polega był jednym z lepszych.
Ps.Albatros nie bierz się za SO bo ty latasz po Obozach jak mucha gnojówka z gówna na gówno (Byłeś Magiem Wody później nagle Magiem Beliara zwolniło się miejsce na Arcy ognia oczywiście leciałeś już bo mogłeś coś dostać..) Nie mydlij ludziom oczu że Zimny jest zły bo nie jestem jego przydupasem lecz E-Kolegą.
Ps. Na sampie nazwał bym cię frakcjo skoczkiem i byś wyrwał bana bo to to samo co bym grał w gangu po czym poszedł do Police Departament(Policji) i wrócił z powrotem do gangu.Nie bierz się za coś co ma trwać tylko tydzień.
Niektórzy eliminują ziomków jak by sortowali śmieci.

1.W żadnym poście nie napisałem że chce na magnata bo po cholerę mi to??
2.Arcymagiem ognia nie byłem jak się zwolniło miejsce tylko byłem nowicjuszem a Szaman nie grał więc Klin mi dał
3.Teraz jest nowa RPK więc to co było wcześniej mnie nie obchodzi narazie jestem tylko w SO
4.Jeśli Klin będzie chciał go dać na dowódce prosze bardzo ja tylko mówie co o nim myśle i co wiem że myśle



PS: Ten temat i tak nie ma sensu bo Klin dał szansę kto pierwszy ten lepszy i wygrał Stefan

Ostatnio edytowany przez ALbatrOS (2012-01-04 08:35:32)


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_OTt9oB5fFIs4giaXmB_g_dUog0cPMrlxrQCmgRkIyWDy2h0Qs-l8USI PISZĘ POPRAWNIE PO POLSKU
http://img593.imageshack.us/img593/2345/11727558.jpg

Offline

 

#33 2012-01-04 13:59:08

Zimny

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 5
Punktów :   -1 

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Nie doprowadziłem do upadku serwera,więc nie pisz historii jak już ona powstała.Prawda jest taka iż były wprowadzane konta czy tam postacie,siedzieliście na forum i nic nie poczyniliście.Za mojej kadencji byli gracze i osoby,które potrafiły odgrywać swoją postać na serwerze zauważcie,że zostałem wybrany przez głosowanie legalnie na Magnata,a nie jakimiś oszustwami i multikontami jak w przypadku SG.To,że ,,kochacie'' Rudina i to tutaj nie musicie na forum tego okazywać.Druga strona medalu waszego krytycyzmu jest taka iż byliście wierni tylko Rudinowi,doskonale wiedzieliście,że nie panuję nad sobą i doprowadza do obniżenia kultury serwera.Jak wspomniałem gdyby nie ja oraz inni gracze,Rudin nadal by banował graczy za nic,albo za to iż planują założyć własny serwer,ale go nie reklamować na forum.Więc teraz nie piszcie,że,,Ja nie wiedziałem,że klną i wyzywał,ja byłem za Stefanem'',bo doskonale widać było,że poparliście jego działania.Skutek może być taki,że serwer się ponownie podzieli,a jak nie umiecie i tego przewidzieć to naprawdę będziecie świadkami tego.Banować kogoś za to iż ma zamiar założyć serwer i go zbanować,ale i poprzeć to oznacza jedno poddaństwo wobec tej osoby.Co do aktywności fakt nie byłem tak jak Rudin cyborg co gra 24/7 godzin.Każdy ma i swoje życie rzeczywiste,ale jeżeli i tego nie rozumiecie,to oznacza jedno ,że wam przydałoby się co nieco świeżego powietrza.

Offline

 

#34 2012-01-04 15:02:25

Rudin

Magnat

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Żebym ja musiał,jebac się z dostaniem na Forum.. To jest porażka.

Dobra Zimny.. Ogarnij pizdę. Arkusan... -,- Ty to jesteś ładnie pokurwiony! Liżesz sam dupsko każdemu,a pierdolisz na Innych. o.O Masakra... Jesteś taki zjebany,że to już masakra..
Co do podania.. No to dobre sobie. Ee ? Jak to było ? Aaa już wiem... Jestem na NIE. Dlaczego ? Hmmm... Bo jest noobkiem i innym pajacem. Pozdro.

Offline

 

#35 2012-01-04 15:07:35

CyBu318

Moderator

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 114
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Rudin jakim cudem ?
Przecież cię zbanowali jakieś hacki masz czy co ?


http://img269.imageshack.us/img269/5315/sygncybu.jpg

Offline

 

#36 2012-01-04 15:09:03

Rudin

Magnat

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Ee ? o.O
IP<------ Spójrz.

Offline

 

#37 2012-01-04 15:16:55

Deadmau5

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Rudin... Czy ty naprawdę musisz ?

Offline

 

#38 2012-01-04 15:18:13

Rudin

Magnat

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Deadmau5 napisał:

Rudin... Czy ty naprawdę musisz ?

Zależy ?

Offline

 

#39 2012-01-04 15:20:44

Deadmau5

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Po prostu to już nie jest nawet walka... To jest poniżej wszystkich norm. Gdybyś walczył o swoje to spoko, nic bym do ciebie nie miał, ale ty przeczytaj swoje posty, i zastanów się czy to wszystko ma sens...

Offline

 

#40 2012-01-04 15:24:16

Rudin

Magnat

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Walka ?
Hmmm...
Jak by to była walka,to by był rozpiździaj.
A to po prostu słowa,kierowane do... Tamtych.. (No ale.. Oks. :d Sens ? Hmmm.. Zawsze ma to jakiś sens. Zależy od odbiorcy. )

Offline

 

#41 2012-01-04 15:25:50

Winogron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 48
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Aaa... to całe podanie jest bez sensu -,-. Przecież to już jest
z góry założone że Zimny nie zostanie Magnatem.


Klasa: Średni najemnik
Praca: Opiekun zbieraczy
Pochodzenie: Ardea
http://images.wikia.com/gothic/pl/images/c/cc/Najemnik_by_Kubar906.jpg

Offline

 

#42 2012-01-04 15:29:40

Deadmau5

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Ty chyba nie zrozumiałeś mojego postu... Gdybyś walczył uczciwie (udowadniając swoje racje, pokazywać jaki dojrzały jesteś, pracował nad sobą) to wtedy nie miałbym nic... Wbrew pozorom kłócenie się się i klnięcie przez obie strony to postawa godna zwierząt... Wszystko to wygląda na walkę kogutów (tak chodzi mi o ogólną sytuację) o ziarno... A to przestaje być walka, w której widać cel. To walka z czystej ludzkiej zawiści i głupoty...

Offline

 

#43 2012-01-04 16:47:55

AlrinidPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 21
Punktów :   

Re: Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]

Jestem na NIE
Ani razu go nie widziałem
...
ani o nim nie słyszałem...


http://s2.img.pl/aul4PuP.png
Cień z Paktu Cieni.

Offline

 
  • Index
  •  » Podania
  •  » Podanie na stanowisko Magnat [Zimny]
http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace rehabilitacyjne skuteczna windykacja należności Katowice Bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw