RP Kolonia

Górnicza Dolina zaprasza do wspólnej rozgrywki!!!

Ogłoszenie

http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

#31 2012-01-02 21:12:40

JinKazamaPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-18
Posty: 19
Punktów :   

Re: 2 Etap (zapisy na arene NO)

Mimo iż wywalało to i tak fajnie było Też się troche wkurzyłem że nie wygrałem no ale bez przesady xD Kiedy będzie kolejny event?

Offline

 

#32 2012-01-02 21:12:44

 Klin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 650
Punktów :   

Re: 2 Etap (zapisy na arene NO)

Taaa. Jak wygrałeś z Dimim to raczej o rewanżu nie wspomniałeś .... Tylko gadałeś na niego ... Zresztą co ja będę się tłumaczył ... Nie podoba Ci się to nie graj u nas i tyle... Zaprosiłem każdego ale nikogo nie trzymam . Myślisz że jest do dupy to zrezygnuj i tyle. Ja wole nawet jak jest 5 graczy a jest fajnie i zabawnie niż jak jest 15 i ktoś psuje zabawę .
Ja każdego lubie i szanuje i staram się coś fajnego robić ale zamiast gnoić to odejdź z honorem jeżeli mówisz że umiesz honorowo przegrywać .

Offline

 

#33 2012-01-02 21:17:54

MatGie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 42
Punktów :   

Re: 2 Etap (zapisy na arene NO)

Zolnierz ja jestem mniej więcej taki jak ty wiec nie narzekaj bo tylko tracisz u mnie swoją godności jaką wzór po prostu raz wygrywasz raz nie a wy od razu spam bo przegrałem ale wy to macie że tak powiem posrane zróbcie se lepiej i nie pierdolcie od rzeczy a zolnierz jak on wygrał by z tobą to dlaczego nie zrobiłeś dogrywki xD co bałeś się xD pozdro
Proszę was nie piszcie kolejnego posta bo naprawdę nie wytrzymam i coś wam zrobię xD (żart)

Jeśli chodzi o mój wiek chodzie to 1 Technikum mam 16lat z 95 rocznik 

Musiałem to napisać bo nie wytrzymałem jak ja się cieszę że na moim serwie tego nie było bo im na to bym nie pozwolił




EDIT:


Klin zamknij temat bo robi się spam proszę xD i usuń go najlepiej bo nie wytrzymam

Ostatnio edytowany przez MatGie (2012-01-02 21:21:43)

Offline

 

#34 2012-01-02 21:18:50

Zolnierz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: 2 Etap (zapisy na arene NO)

Klin napisał:

Taaa. Jak wygrałeś z Dimim to raczej o rewanżu nie wspomniałeś .... Tylko gadałeś na niego ... Zresztą co ja będę się tłumaczył ... Nie podoba Ci się to nie graj u nas i tyle... Zaprosiłem każdego ale nikogo nie trzymam . Myślisz że jest do dupy to zrezygnuj i tyle. Ja wole nawet jak jest 5 graczy a jest fajnie i zabawnie niż jak jest 15 i ktoś psuje zabawę .
Ja każdego lubie i szanuje i staram się coś fajnego robić ale zamiast gnoić to odejdź z honorem jeżeli mówisz że umiesz honorowo przegrywać .

Pfff żeby honorowo przegrywac najpierw muszą byc warunki do honorowej walki i oczywiście że rezygnuje bo nie mam zamiaru brac udziału w turniejach gdzie nie ma równych warunków do walki.A na Dimiego gadałem bo gadał głupoty to że ping mam słaby i że to moja wina że przegrał a przegrał bo to wina serwera,i potem  gdy odczułem na własnej skórze nie dogonności na serwerze jak mnie kilka razy wywalało jeszcze przed walką i nie tylko mnie bo wszystkich wywalało bo serwer jest lipny,A kiście się tu sami.
I ja nie mówię tego dlatego że uważałem się za faworyta czy coś bo jest u was wielu świetnych wojowników jak Rudin czy Cybu i gdybym przegrał z kims w równej walce to bym nic nie mówił pa.

Ostatnio edytowany przez Zolnierz (2012-01-02 21:34:25)


http://img254.imageshack.us/img254/1609/paladynzywiolow.png
Paladyn Ciemności

Offline

 

#35 2012-01-02 21:27:23

 Klin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 650
Punktów :   

Re: 2 Etap (zapisy na arene NO)

Heh idź idź Nie wracaj a my kiśniemy

Offline

 

#36 2012-01-02 22:08:03

Zolnierz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: 2 Etap (zapisy na arene NO)

Dobra ogarnąłem się już i przepraszam za moje zachowanie brawa dla zwycięscy i dla Mata że mnie pokonał wygrał i tyle.I brawo dla kogoś kto zrobił tą arene w WB bo fajnie wyszła.Jednak chętnie wezmę drugi raz udział o ile ogarniesz następnym razem tych kolesi co bawią animkami bo nie da się walczyć no i o ile mnie dopuścisz I zrozumcie mnie też bo ja jak już mam przegrac to chcę przegrac dlatego że przeciwnik był po prostu lepszy a nie dlatego że były chwilowe nie dogodności na serwerze .

Ostatnio edytowany przez Zolnierz (2012-01-02 23:10:34)


http://img254.imageshack.us/img254/1609/paladynzywiolow.png
Paladyn Ciemności

Offline

 
http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzakonswiatla forumpsychologiczne h3wodka