RP Kolonia

Górnicza Dolina zaprasza do wspólnej rozgrywki!!!

Ogłoszenie

http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

#1 2011-12-26 17:57:34

 Dimikoyan

Arcymistrz Kręgu ognia.

6970805
Skąd: Cape Dun/Klasztor Innosa
Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

Witam, chciałbym zostać członkiem obozu na Bagnie, ponieważ:

Moja postać odgrywała ponad 50 minutową postać gdzie była przeszukać cmentarzysko orków przy czym znalazła podejrzane ziele, zapaliła je i miała moja postać wizję gdzie tajemnicza postać opowiadała o tym że powinienem zostać członkiem sekty, moja postać opowiadała że nigdy ponieważ jest członkiem starego obozu, tajemnicza postać opowiedziała o tym że stary obóz ma zamiar zamordować Dimikoyana z powodu że uważają go już za zdrajcę, Dimikoyan poszedł na most cmentarzyska orków i razem z kroplą łzy wyrzuciła do rzeki ekwipunek. Ruszyła do obozu na Bagnach gdzie znalazła w świątyni Guru bractwa, Dimikoyan z nim rozmawiał i Guru spodziewał się tego że Dimikoyan przyjdzie. Dimikoyan rozmawiał długo z Guru, dostał zadanie że w tym co znajdzie i ma na sobie ma zdobyć kieł Błotnego węża. Dimikoyan nie miał pojęcia gdzie spotka błotnego węża odciągniętego od grupy. Szukał długo w końcu trafił na wielkie bagno, na początku zauważył 2 błotne węże, nie podjął się ryzyka, ruszył dalej, zauważył chatkę na bagnach a nie daleko niej było dużo błotnych węży, wszedł do niej i znalazł tam 2 łóżka oraz kufer a w kufrze ostry nóż na wilki. Następnie po lewej stronie zauważył 3 błotne węże, obrócił się na lewo i znalazł błotnego węża oddzielonego od grupy, skradał się do niego po czym bez niczego tylko z nożem i bez pancerza rzucił się na błotnego węża, skoczył na niego i siedział mu na głowie błotny wąż próbował zrzucić dimikoyana niestety mu się nie udało, Dimikoyan wyciągnął ostry nóż na wilki i wbił w głowę błotnemu wężowi, wyrwał kieł i kierował się do Guru aby z nim porozmawiać (dalej wyłączył się server i dałem rady porozmawiać z Guru, ale na priv uznał to bo każdego wyrzuciło chyba.)


Jakie Zadania wykonałem?
- Znaleźć błotnego węża odciętego od grupy, było to dotyczące drugiego zadania. [Od Stefana]

- Dostarczyć kły błotnego węża [Od Stefana]

- Resztę zadań robiłem w SO. I to były takie zwykłe jak warta, naprawienie palisady itp. mam zapisane w starym podaniu ale chyba do tego podania się nie liczą.






Kogo poznałem?

Tutaj akurat mógłbym wpisać wiele osób, niestety moja pamięć nie jest najlepsza i nie chcę urazić nikogo, dużo osób mnie zna, zawsze się przedstawiam, rozmawiam z innymi, znają mnie z mojej aktywności,z akcji RP.
Mam nadzieje że nie obrazicie się, nie mówię że cały server mnie zna ale chyba większość tak.


Dlaczego JA ? :

Jestem aktywny

Uważam że moje RP jest na wysokim poziome.

Gram długo na serverze, kiedyś byłem najemnikiem w Nowym obozie, oraz aż do dzisiaj Doświadczonym Strażnikiem (pamiętam jeszcze Stefana jak był uczniem w OnB oraz Rudina jako cienia)

Zna mnie dużo osób

Jestem znany (tak uważam).


1. Ile grasz na Tym serwerze ? Około tyle co Rudin, i Stefan, o kilka dni zapewne mniej bo mieli już pierwszą klasę ale na moje oko gram około 3 miesiące, nie jestem pewien ale coś koło tego.

2. Jaki jest twój poziom Role Play { RP } ? Myślę że bardzo wysoki, z tego co wiem server podobnie myśli jak ja.

3. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić grze na naszym serwerze ? Bardzo dużo, jestem aktywny.

4. Jakie "przydomki" mają dane klasy : Nowicjusz, Strażnik Świątynny i Dowódca Straży Świątynnej ? Tutaj jest pomieszane bo powinno być na odwrót z dowódcą straży świątynnej a strażnikiem. Kandydat- Brak, Nowicjusz- Baal, Strażnik świątynny- Cor, Dowódca Straży świątynnej- Gor Na (tutaj powinno być na odwrót między SS-em a Dowódcą SS-ów, przynajmniej tak było w G1.) Guru- Y'

5. Pytanie dodatkowe ( intelektualne ) : 16 - 27 + 56 = 45





Mam nadzieję że moja postać zostanie miło zapoznana z obozem.

Czekam na wypowiedzi, dobre/złe.

Ostatnio edytowany przez Dimikoyan (2011-12-26 19:53:29)


Ranga: Arcymag Ognia.
Postać odgrywana: Corristo.
Wyznanie: Innos.
http://www.magowieognia.pun.pl/_fora/magowieognia/gallery/2_1201600359.png

Offline

 

#2 2011-12-26 18:02:58

 Paprodziad

Zbanowany

Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 115
Punktów :   

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

Powiem tak. Zachowanie godne frakcjo skoczka, ale ze względu na sytuację OnB jestem na tak. Nie ma tu wytłumaczenia, że akcja RP. Prawda jest taka, że była ona wywołana chęcią zmiany obozu. Tylko jedno ale. Podanie powinno być chyba na kandydata, mam racje?


"Ludzie się karmią tym co Ci nie wyszło
I smucą tym co Ci się udało"

Offline

 

#3 2011-12-26 18:06:24

 Rzepton

Użytkownik

Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2011-12-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

TAK chyba nie musze pisac dlaczego xD

Offline

 

#4 2011-12-26 18:06:31

 Dimikoyan

Arcymistrz Kręgu ognia.

6970805
Skąd: Cape Dun/Klasztor Innosa
Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

Stefan się zgodził ale spodziewałem się takiej wypowiedzi od ciebie bo ty byłeś na serverze. Stefan wytłumaczył to w RP że jestem godzien być nowicjuszem.


Ranga: Arcymag Ognia.
Postać odgrywana: Corristo.
Wyznanie: Innos.
http://www.magowieognia.pun.pl/_fora/magowieognia/gallery/2_1201600359.png

Offline

 

#5 2011-12-26 18:14:05

 Paprodziad

Zbanowany

Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 115
Punktów :   

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

Dimikoyan napisał:

Stefan się zgodził ale spodziewałem się takiej wypowiedzi od ciebie bo ty byłeś na serverze. Stefan wytłumaczył to w RP że jestem godzien być nowicjuszem.

W takim razie jestem w stanie to zaakceptować, i tak masz mój głos. Ja niestety w święta nie mam czasu na grę, albo jest go niewiele.


"Ludzie się karmią tym co Ci nie wyszło
I smucą tym co Ci się udało"

Offline

 

#6 2011-12-26 18:54:22

 Vanilor

Arcymag Kręgu Wody

36816295
Skąd: Słupsk (Głobino)
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 149
Punktów :   

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

Cholera, ty to lubisz robić na przekór. Głupio, że zmieniasz gildie no ale trudno oczywiście ja jestem na TAK


http://img692.imageshack.us/img692/1444/sygna2yt.jpg
Klan: Bracia Ostrza
Ranga: Złodziej

Offline

 

#7 2011-12-26 18:59:44

DevilHunter811

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 45
Punktów :   

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

TAk, ale wolisz ucznia niż strażnika. Hehe. Na TAK.


http://desmond.imageshack.us/Himg196/scaled.php?server=196&filename=mojasygnaturka.png&res=medium

Offline

 

#8 2011-12-26 19:01:10

 Dimikoyan

Arcymistrz Kręgu ognia.

6970805
Skąd: Cape Dun/Klasztor Innosa
Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

Heh co tu głupiego? Wykonałem akcję. I pierwszy raz zmieniam gildię od kiedy jest reaktywacja. Z tego co wiem to albatros był cieniem, nowicjuszem w bractwie, tu nie pamiętam, i teraz strażnikiem dośw. . Dla mnie to co robię to nie jest takie zmienianie gildi. Pierwszy raz to robię od reaktywacji.


Ranga: Arcymag Ognia.
Postać odgrywana: Corristo.
Wyznanie: Innos.
http://www.magowieognia.pun.pl/_fora/magowieognia/gallery/2_1201600359.png

Offline

 

#9 2011-12-26 19:34:31

Rudin

Magnat

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

Owszem...
Jestem na TAK.
Ale nie podoba mi się jak ktoś zmienia.
Ostatni raz.

Offline

 

#10 2011-12-26 20:07:11

 Paskud

Użytkownik

15617898
Skąd: Północ
Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 103
Punktów :   

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

Zazwyczaj ludziom którzy przeskakują daje NIE, ale ty zrobiłeś ładną akcje i masz mój głos.
jestem na TAK

Offline

 

#11 2011-12-26 21:29:11

XireNovXou

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 84
Punktów :   -1 

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

na TAK , dobry gracz

Offline

 

#12 2011-12-26 21:35:47

 Vanilor

Arcymag Kręgu Wody

36816295
Skąd: Słupsk (Głobino)
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 149
Punktów :   

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

Dimi chodzi mi o to, że sam ścigałeś za zmianę gildii


http://img692.imageshack.us/img692/1444/sygna2yt.jpg
Klan: Bracia Ostrza
Ranga: Złodziej

Offline

 

#13 2011-12-27 10:10:53

ALbatrOS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 68
Punktów :   

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

Dimikoyan napisał:

Heh co tu głupiego? Wykonałem akcję. I pierwszy raz zmieniam gildię od kiedy jest reaktywacja. Z tego co wiem to albatros był cieniem, nowicjuszem w bractwie, tu nie pamiętam, i teraz strażnikiem dośw. . Dla mnie to co robię to nie jest takie zmienianie gildi. Pierwszy raz to robię od reaktywacji.

O człowieku to co ty tu wymieniłeś to nic Mogę ci przybliżyć moją historię, jest powszechne stwierdzenie że Killgorin był największym przeskakiwaczem ale to ja nim byłem przed reaktywacją a oto krótka historia moich skoków na starym serwerze:
1. Stary Obóz (Cień)
2. Obóz na Bagnie (Uczeń,Nowicjusz)
3. Magowie Ognia (Nowicjusz,Arcymag)
4. Magowie Wody (Mag)
5.Magowie Ognia (Uczeń,Mag)

Oczywiście wtedy to były inne czasy bo funkcjonowało CK (Charakter Kill) i niektóre przeprowadzki były wymuszone spowodowaniem przez kogoś CK


Ale co do podania to jestem na TAK sądzę że kto jak kto ale Dimi może pomóc Stefanowi


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_OTt9oB5fFIs4giaXmB_g_dUog0cPMrlxrQCmgRkIyWDy2h0Qs-l8USI PISZĘ POPRAWNIE PO POLSKU
http://img593.imageshack.us/img593/2345/11727558.jpg

Offline

 

#14 2011-12-27 10:17:49

MatGie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 42
Punktów :   

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

Jestem na Tak ponieważ przydadzą się nowi w Bractwie

Offline

 

#15 2011-12-27 10:21:41

 Dimikoyan

Arcymistrz Kręgu ognia.

6970805
Skąd: Cape Dun/Klasztor Innosa
Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Re: Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)

, Albatros jeszcze 6. ptk. Dowódca myśliwych, ty wymyśliłeś tą gildie i jeszcze byłeś dowódcą.


Mam już chyba wystarczająco dużo poparć, czekam na Stefana, i myślę że z moją pomocą Bractwo ożyje, bo będę sprowadzał ludzi, i będę aktywny, nie będę zostawiał nowych kopaczy w OnB żeby sobie biegali sami po obozie, tylko się nimi zaopiekuje .


Ranga: Arcymag Ognia.
Postać odgrywana: Corristo.
Wyznanie: Innos.
http://www.magowieognia.pun.pl/_fora/magowieognia/gallery/2_1201600359.png

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Podanie na Nowicjusza Bractwa (Dimikoyan)
http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace rehabilitacyjne skuteczna windykacja należności Katowice Bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw