RP Kolonia

Górnicza Dolina zaprasza do wspólnej rozgrywki!!!

Ogłoszenie

http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

#31 2011-12-23 14:48:36

ALbatrOS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 68
Punktów :   

Re: Zal serwera

NooooTEN napisał:

yebka nie jestem bo po co on ma tu pisac jak tak robi wszędzie DM
Y'STEfaN: Taaak ty mnie napewno zlokalizujesz policjancie hahahahaha.
HaRu: żałosna piosenka, widać po avaterze na kogo wyrośniesz.
majorek: spoko z Ciebie gość nic do Ciebie nie mam.

Zlokalizowanie Ciebie to dla osób które się na tym znają góra 2 godziny pracy, pewnie jakbym poszperał trochę w internecie jak to zrobić mógłbym to zrobić w jeden dzień ale po co?? Co mi po tym będzie że jakieś dziecko spotka się z Klinem w sądzie za niszczenie jego serwera co jak to napisał Haru jest karalne. Grałem kiedyś na serwerowni CS gdzie jakiś gościu ukradł całą zawartość serwerowni czyli usunął im forum i wykradł kasę którą wkładano w serwer i udało się go zlokalizować w niecałe 3 godziny od czasu złożenia doniesienia w policji, facet trafił do sądu i dostał dość dużą karę. Mając ten przykład radziłbym Ci odpuścić i przeprosić Klina jak i innych użytkowników forum i serwera bo może się stać tak że Klinowi który ma do Ciebie niezłą cierpliwość straci tą cierpliwość i razem z rodzicami wylądujesz w sądzie i nie dość że pewnie nie ujrzał byś swojego komputera do końca życia to dostałbyś niezły ochrzan od rodziców którzy nie po to tobie komputer kupują abyś ty ich posyłał do sądu. Oni ci ten komputer kupili a jak ty się odpłacasz gdy ja chciałem mieć kompa musiałem sam sobie na niego zarobić a rodzicie mi tylko dołożyli ciekawe jakbyś szanował tego kompa jakbyś wiedział ile musiałeś na niego pracować.


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_OTt9oB5fFIs4giaXmB_g_dUog0cPMrlxrQCmgRkIyWDy2h0Qs-l8USI PISZĘ POPRAWNIE PO POLSKU
http://img593.imageshack.us/img593/2345/11727558.jpg

Offline

 

#32 2011-12-23 15:32:02

 HaRu

Użytkownik

Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2011-12-18
Posty: 31
Punktów :   

Re: Zal serwera

HaRu: żałosna piosenka, widać po avaterze na kogo wyrośniesz."- Oczywiście wyrosnę na latino Xionca kolego będę miał gnata i jak mnie obrazisz wpadnę ci na chatę i zajebię! Ha-ha(Żałosne)


http://iv.pl/images/03626651326255329696.jpg


Kamila znajdziesz mnie na gg w razie potrzeby.

Jestem panem swego życia!Od dzisiaj na mnie mów tak! Jak kokainowy haj w miami vice!

Offline

 

#33 2011-12-23 19:53:26

NooooTEN

Gość

Re: Zal serwera

" Grałem kiedyś na serwerowni CS gdzie jakiś gościu ukradł całą zawartość serwerowni czyli usunął im forum i wykradł kasę którą wkładano w serwer i udało się go zlokalizować w niecałe 3 godziny od czasu złożenia doniesienia w policji"  no oczywiście ukradłem wam kasę i usunąłem wam forum.. Teraz sie nie wypłacę do końca życia xD

 

#34 2011-12-23 20:52:29

 Sagaan

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-12-16
Posty: 46
Punktów :   

Re: Zal serwera

NooooTEN zabawny jesteś , jak już wcześniej powiedzieli inni " Nie ośmieszaj się " . Popatrz na to co odpisujesz , wszystko bez sensu . Ja uważam tą kłótnię  za bezsensowną prowokację lub próba zniszczenia serwera  ... A tak poza tym nieważne ile kto ma lat , ważne ile ma rozumu w głowie , a ten "gość" ma ... Jakby to lekko powiedzieć .. Hmmm ... Już wiem ! Niepoukładane w głowie . "Szanowny gościu " jeżeli nie podobają Ci się moderatorzy , administratorzy , użytkownicy , forum , serwer , nie wchodź więcej na niego , nie rozmawiaj z użytkownikami , administratorami , moderatorami , nie zakładaj bezsensownych tematów na forum . Jest przecież wiele innych sieci z serwerami , skorzystaj z nich , a nie psuj nam proszę forum i rozgrywki na serwerze .

Sagaan

PS. Proszę , zachowajmy kulturę , bo to razi w oczy

Ostatnio edytowany przez Sagaan (2011-12-23 20:57:12)

Offline

 

#35 2011-12-23 21:19:41

 Klin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 650
Punktów :   

Re: Zal serwera

Nie rozumiem was wszystkich ... Po co gadacie z synkiem skoro macie go w dupie ?
Gość sam sie zniszczył swoim tekstem .... Nie ma w tym nic z czym bym mógł się skonfrontować chociaż chciałbym bo już dawno tego nie robiłem. Nasz serwer to legenda rozumiecie ? A jego odzywka to tragedia... Więc proszę was niech sie chłopak wypłacze jeszcze raz i zakończcie ten temat.

Offline

 

#36 2011-12-23 22:21:00

Arkusan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 41
Punktów :   

Re: Zal serwera

Powiem jedno,niech spierdala prostować banany w Nigerii,serwer jest zajebisty on tego nie rozumie...

Offline

 

#37 2011-12-24 00:20:23

NooooTEN

Gość

Re: Zal serwera

Kurwa jak może być zajebisty jak jest jak każdy inny! Kolonia jest zrąbana ZyciePolskiego od Gomeza miasta czy to PrawdziweZycie od Bestariusza (czy jak mu tam) Takie serwy na psy spadają!!

 

#38 2011-12-24 00:40:47

Rudin

Magnat

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Zal serwera

NooooTEN napisał:

PrawdziweZycie od Bestariusza (czy jak mu tam)

O,O
Dzięki za info.
Przyda mi się.
Ponieważ ktoś się nie ucieszy.

Offline

 

#39 2011-12-24 02:19:43

NooooTEN

Gość

Re: Zal serwera

Rudin napisał:

NooooTEN napisał:

PrawdziweZycie od Bestariusza (czy jak mu tam)

O,O
Dzięki za info.
Przyda mi się.
Ponieważ ktoś się nie ucieszy.

Że co? nie rozumiem?

 

#40 2011-12-24 03:00:19

Rudin

Magnat

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Zal serwera

Bestiusz otworzył PrawdziwęŻycieRP.
Bez zgody właściciela serwera tego.
Być może znasz,nie jakiego - Nubzior ?
Nie ?
Heh.
Szkoda.
A co do rozumienia,to już nie powinieneś rozumieć.
Chociaż...
Dzięki za info,jeszcze raz.

Offline

 

#41 2011-12-24 11:15:31

Deadmau5

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Zal serwera

Proponuję zamknąć temat i dać bana koledze na forum.

Offline

 

#42 2011-12-24 11:35:11

 Paprodziad

Zbanowany

Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 115
Punktów :   

Re: Zal serwera

Tak się zastanawiam... przecież to trzeba nie mieć życia albo być jakimś niedowartościowanym matołem, żeby wchodzić na forum serwera, który Ci się nie podoba i rzucać mięchem. Jak dla mnie jesteś jakimś szczylem bez perspektyw i bardzo prawdopodobne, że coś Ci kiedyś na tym serwie nie wyszło przez co wylewasz swoje smutki tutaj. Graj na Khori***PL, tam jest zajebiste RP dla takich dzieciaków jak ty.


"Ludzie się karmią tym co Ci nie wyszło
I smucą tym co Ci się udało"

Offline

 

#43 2011-12-24 11:47:33

 Klin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 650
Punktów :   

Re: Zal serwera

Dobra temat zamykam bo jest masło maślane już .

Offline

 
http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Holandia Detoksykacja alkoholowa psychoterapia Piła