RP Kolonia

Górnicza Dolina zaprasza do wspólnej rozgrywki!!!

Ogłoszenie

http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

#1 2011-12-22 09:42:07

 Dimikoyan

Arcymistrz Kręgu ognia.

6970805
Skąd: Cape Dun/Klasztor Innosa
Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Ciekawe klasy

Chciałbym aby do gry zostały wprowadzone klasy takie jak: Dowódca strażników świątynnych,Dowódca strażników (w starym obozie, w G1 był nim Thorus), oraz można dowódcę najemników (dowodził by Najemnikami i szkodnikami ale to Generał byłby najważniejszy w obozie.) Takie klasy by się dodało byli by w tych pancerzach co Doświadczony strażnik,Strażnik świątynny,Najemnik. Tylko mieli by lepszy ekwipunek typu Broń, jakiś pas do pancerza, lepszy łuk/kuszę, oraz jakieś pierdoły jeszcze. Kiedyś dałem podobny pomysł ale to akurat z przywódcą cieni i szkodników nie było by ciekawe. Można również dawać takie klasy typu Prawa ręka(W pancerzu takim jak generał czyli z płyt pełzaczy), strażnik Magnata (W pancerzu magnata, jest osobistym strażnikiem magnata takim był Blizna w G1.),Opiekun nowicjuszy (Z pancerzem takim jak Guru, miałby przed nickiem Cor tak jak Cor Kalom w G1. Opiekował się nowicjuszami i on się nimi więcej zajmował a główny Guru czyli stefan miałby więcej czasu dla siebie, też miałby prawo nimi się zajmować, miałby więcej do powiedzenia).


Czekam na wypowiedzi.


Ranga: Arcymag Ognia.
Postać odgrywana: Corristo.
Wyznanie: Innos.
http://www.magowieognia.pun.pl/_fora/magowieognia/gallery/2_1201600359.png

Offline

 

#2 2011-12-22 11:53:34

 Paskud

Użytkownik

15617898
Skąd: Północ
Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 103
Punktów :   

Re: Ciekawe klasy

Dużo  roboty z tymi klasami. Takie coś możecie sobie ustalić między sobą kto jest czego "dowódcą, opiekunem" w swoim obozie, bez jakiejkolwiek pracy.
Kolejną sprawą jest to, ze gdyby na serwerze było 50 graczy to takie coś miałoby sens. Ale po co to wprowadzać w takim czasie, jezeli nawet w obozie nie ma 5 graczy.

Offline

 

#3 2011-12-22 13:18:13

 Y'STEfaN

Użytkownik

12370729
Skąd: ale co ?
Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 203
Punktów :   

Re: Ciekawe klasy

Dimikoyan ... podam się na przkład mojego obozu .

Dowódca Strażników Świątynnych { Dla mnie "Brygadzista|" } Czym by się różnił ? Zbroja ? Jaka ? Dla mnie pasuje tylko

"Pancerz Cor Angar'a " nic więcej. Poza tym , ja to już wprowadziłem , nie różni się niczym jeśli chodzi o ekwipunek i nazwe

klasy na serwerze, wyróżnia go tylko ranga na forum i inne obowiązki oraz to że jest odpowiedzialny za wszystkich strażników.

Co do pomysłu, Twój jest ciekawy i jestem jak najbardziej Za ale dopiero gdy bedzie wiecej graczy

Offline

 

#4 2011-12-22 14:22:14

 Dimikoyan

Arcymistrz Kręgu ognia.

6970805
Skąd: Cape Dun/Klasztor Innosa
Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Re: Ciekawe klasy

Przeczytał byś całe wyraźnie napisałem "Takie klasy by się dodało byli by w tych pancerzach co Doświadczony strażnik,Strażnik świątynny,Najemnik. Tylko mieli by lepszy ekwipunek typu Broń, jakiś pas do pancerza, lepszy łuk/kuszę, oraz jakieś pierdoły jeszcze." mi tak bardzo nie zależy, ważne czy gracze by chcieli coś takiego, nie będę się tego domagał ale jeśli gracze chcą to niech piszą.


Ranga: Arcymag Ognia.
Postać odgrywana: Corristo.
Wyznanie: Innos.
http://www.magowieognia.pun.pl/_fora/magowieognia/gallery/2_1201600359.png

Offline

 

#5 2011-12-22 21:52:24

Rudin

Magnat

Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 202
Punktów :   

Re: Ciekawe klasy

Ekhem...
Że tak powiem.
W Starym Obozie,będzie tylko 6 Doświadczonych Strażników.
I jeden z nich,będzie stał na czele wszystkich.
Chodzi o to,że będzie to tak jak by Rada. (Chyba nie muszę mówić,co to rada...)
I będą się oni zajmowali,Sojuszami itd...
W tym,że potem będzie obrada,np.: Że Sekta chce sojusz.
I w tedy,każdy po kolei z tej rady,będzie się wypowiadać.
Dlaczego jest na Tak,dlaczego jest na NIE lub odsuwa się od głosu.
Nie wiem czy tak można zrobić.
Ale to chyba byłby najlepszy sposób,na jakikolwiek temat o Sojuszu,wojnie,paktach lub drodze handlowej.
W tedy,by nie było już spisków lub czego tam innego w obozie.

Offline

 
http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzakonswiatla forumpsychologiczne h3wodka