RP Kolonia

Górnicza Dolina zaprasza do wspólnej rozgrywki!!!

Ogłoszenie

http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

#16 2011-12-24 22:11:56

 Dimikoyan

Arcymistrz Kręgu ognia.

6970805
Skąd: Cape Dun/Klasztor Innosa
Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Re: Gildie (WAŻNE!)

Paprodziad napisał:

Dimikoyan napisał:

Paprodziad dostał ostatnią klasę po za dowódcą

Ja już Ci coś mówiłem na ten temat, ale widzę że się chyba pogniewamy. Pracuję na serwerze przeszło 2 miesiące, bez żadnej przerwy w przeciwieństwie do Ciebie. I znowu mówi to osoba, która dostała na wstępie strażnika. Uważasz się za jakiegoś pro RP gracza, a tak na prawdę zadowalał Cię żałosny serwer, o którym nie chcę wspominać.

Co do tematu, jestem na nie. Są 3 główne obozy + dodatkowe gildie, idealna sytuacja. Jedynym problemem jest deficyt graczy i tu faktycznie macie rację, bo po prostu jest zbyt mało playerów jak na 7 frakcji.

Przestań mi tu gadać o żałosnym serverze, powiedz mi kiedy tam grałem? sam grałeś na wielu serverach, i wiele osób z servera gra na innych podczas gdy na rpkoloni nikogo nie ma, ale ja nawet wchodzę nawet jak nie ma nikogo i czekam na innych widzą że 1 osoba to wchodzą. Grałem na tym żałosnym serverze ostatnio ponad Hmm 2-3 miesiące temu. Ty mówisz że pracujesz na serverze przeszło 2 miesiące bez przerwy? jak pracujesz? powiedz mi jak? Ja jestem aktywny na serverze w przeciwieństwie do ciebie. Ja dostałem strażnika i wolałem zrobić coś dla obozu zanim dostanę wyższą klasę a ty dostałeś klasę wyżej rangą ode mnie a jesteś mniej obecny niż co po niektórzy kopacze. Ja nie wiem nad czym ty pracujesz mówisz że na serverze. Ale 2-3 miesiące to ty tego servera jeszcze nie znasz, grałem zanim ty tutaj grałeś i pamiętam cie jeszcze za kopacza i nowicjusza ognia, uważają cie za Pr0 Gracza chyba tylko dlatego że dostałeś klasę arcymaga na starej rpkoloni za nic tylko dlatego że byłeś jedyny w tej gildii i co zrobiłeś dałeś graczowi majkiemu arcymaga ognia po 1 godzinie gry na serverze a po 0 minut gry magiem ognia/nowicjuszem i było 2 arcymagów. I ja się nie uważam za pr0 RP gracza ale zapytaj o zdanie innych graczy jeśli chcesz to wiedzieć dla mnie mój poziom RP jest wysoki ale nie wiem jak innych, z tego co wiem podobnie do mnie wykonuje akcje RP kilku innych graczy.I chce poznać zdanie klina, nie musisz mi powtarzać jakie jest twoje zdanie, chcę poznać zdanie klina. I ty się pewnie boisz o klasę doświadczonego myśliwego, bo co ? łatwo było dostać klasę najwyższą w obozie a potem nie grać.. Na tyle cie stać dostałeś klasę za którą wiele osób musi grać ponad miesiąc zaczynając od kopacza. A ty masz tą klasę i nie jesteś obecny w przeciwieństwie do Xire,Albatrosa,Devila. Ja chciałem coś zrobić dla obozu zanim osiągnę tyle ile mogę w tym obozie a nie jak ty podstępnie zyskałem głosy po czym nie interesowała mnie obecność ze względu na to że nie dostane awansu. I ty się złościłeś o to że ci dałem na neutral, w moich oczach już nie masz na co liczyć, ciesz się że już nie będziesz awansować. Mnie oskarżasz o to że grałem na innym serverze jakieś 2-3 miesiące temu.Popatrz na innych, np. dzisiaj Saturas sobie siedział na innym serverze bo było 0 osób na rpkolonia i co ja mam teraz do sądu go podać? to jego sprawa dla mnie liczy się jego poziom RP, a dzisiaj ze mną odgrywał dobrą akcje.


Może być trochę nie zrozumiale napisane bo nie jestem wyspany.


Ranga: Arcymag Ognia.
Postać odgrywana: Corristo.
Wyznanie: Innos.
http://www.magowieognia.pun.pl/_fora/magowieognia/gallery/2_1201600359.png

Offline

 

#17 2011-12-24 22:26:36

 Paprodziad

Zbanowany

Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 115
Punktów :   

Re: Gildie (WAŻNE!)

Dimikoyan napisał:

Paprodziad napisał:

Dimikoyan napisał:

Paprodziad dostał ostatnią klasę po za dowódcą

Ja już Ci coś mówiłem na ten temat, ale widzę że się chyba pogniewamy. Pracuję na serwerze przeszło 2 miesiące, bez żadnej przerwy w przeciwieństwie do Ciebie. I znowu mówi to osoba, która dostała na wstępie strażnika. Uważasz się za jakiegoś pro RP gracza, a tak na prawdę zadowalał Cię żałosny serwer, o którym nie chcę wspominać.

Co do tematu, jestem na nie. Są 3 główne obozy + dodatkowe gildie, idealna sytuacja. Jedynym problemem jest deficyt graczy i tu faktycznie macie rację, bo po prostu jest zbyt mało playerów jak na 7 frakcji.

Przestań mi tu gadać o żałosnym serverze, powiedz mi kiedy tam grałem? sam grałeś na wielu serverach, i wiele osób z servera gra na innych podczas gdy na rpkoloni nikogo nie ma, ale ja nawet wchodzę nawet jak nie ma nikogo i czekam na innych widzą że 1 osoba to wchodzą. Grałem na tym żałosnym serverze ostatnio ponad Hmm 2-3 miesiące temu. Ty mówisz że pracujesz na serverze przeszło 2 miesiące bez przerwy? jak pracujesz? powiedz mi jak? Ja jestem aktywny na serverze w przeciwieństwie do ciebie. Ja dostałem strażnika i wolałem zrobić coś dla obozu zanim dostanę wyższą klasę a ty dostałeś klasę wyżej rangą ode mnie a jesteś mniej obecny niż co po niektórzy kopacze. Ja nie wiem nad czym ty pracujesz mówisz że na serverze. Ale 2-3 miesiące to ty tego servera jeszcze nie znasz, grałem zanim ty tutaj grałeś i pamiętam cie jeszcze za kopacza i nowicjusza ognia, uważają cie za Pr0 Gracza chyba tylko dlatego że dostałeś klasę arcymaga na starej rpkoloni za nic tylko dlatego że byłeś jedyny w tej gildii i co zrobiłeś dałeś graczowi majkiemu arcymaga ognia po 1 godzinie gry na serverze a po 0 minut gry magiem ognia/nowicjuszem i było 2 arcymagów. I ja się nie uważam za pr0 RP gracza ale zapytaj o zdanie innych graczy jeśli chcesz to wiedzieć dla mnie mój poziom RP jest wysoki ale nie wiem jak innych, z tego co wiem podobnie do mnie wykonuje akcje RP kilku innych graczy.I chce poznać zdanie klina, nie musisz mi powtarzać jakie jest twoje zdanie, chcę poznać zdanie klina. I ty się pewnie boisz o klasę doświadczonego myśliwego, bo co ? łatwo było dostać klasę najwyższą w obozie a potem nie grać.. Na tyle cie stać dostałeś klasę za którą wiele osób musi grać ponad miesiąc zaczynając od kopacza. A ty masz tą klasę i nie jesteś obecny w przeciwieństwie do Xire,Albatrosa,Devila. Ja chciałem coś zrobić dla obozu zanim osiągnę tyle ile mogę w tym obozie a nie jak ty podstępnie zyskałem głosy po czym nie interesowała mnie obecność ze względu na to że nie dostane awansu. I ty się złościłeś o to że ci dałem na neutral, w moich oczach już nie masz na co liczyć, ciesz się że już nie będziesz awansować. Mnie oskarżasz o to że grałem na innym serverze jakieś 2-3 miesiące temu.Popatrz na innych, np. dzisiaj Saturas sobie siedział na innym serverze bo było 0 osób na rpkolonia i co ja mam teraz do sądu go podać? to jego sprawa dla mnie liczy się jego poziom RP, a dzisiaj ze mną odgrywał dobrą akcje.


Może być trochę nie zrozumiale napisane bo nie jestem wyspany.

Ahh... to, że nie masz życia to Twoja sprawa. Ja niestety nie mam czasu przesiadywać na serwerze całymi dniami, ale dla serwera zrobiłem na pewno dużo więcej niż ty. Nie obraź się, ale przez 2 miesiące Twoja aktywność była zbliżona zeru, bo grałeś wiadomo gdzie. Pytasz kiedy tam grałeś? Otóż niedawno, bo spoglądałem na Twoje poczynania od dłuższego czasu. Nie dawniej jak miesiąc temu urządziłeś sobie urlopik, ale mniejsza o to. Ja jestem nieaktywny? Mówi to osoba, która gra na serwerze kilka, może kilkanaście dni? Sam Klin wie, że zrobiłem sporo dla serwera i nie spocznę na laurach, wręcz przeciwnie. W najbliższym czasie nasz obóz będzie miał nową siedzibę. Myślisz, że obóz przemytników sam się stworzył? A ty co zrobiłeś dla SO? Stoisz pod bramą przez pół dnia i ogarniesz kilka podań? Aha co do Twojego głosu, to już Ci mówiłem ile jest wart dla mnie. W moich oczach od dawna jesteś stracony poza tym nikt nikomu nie broni przesiadywać na innym serwerze(wykazujesz tu, że widzisz tylko to co chcesz). Tylko klasy się dla Ciebie liczą, a to błąd.

Serwer to MY, czyli cała społeczność, wszyscy tworzymy ten serwer! Koniec tematu.


"Ludzie się karmią tym co Ci nie wyszło
I smucą tym co Ci się udało"

Offline

 

#18 2011-12-24 22:46:06

 Dimikoyan

Arcymistrz Kręgu ognia.

6970805
Skąd: Cape Dun/Klasztor Innosa
Zarejestrowany: 2011-12-15
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Re: Gildie (WAŻNE!)

<wybucha smiechem> spytaj hmm Devila może bo to on był moim dowódcą i spytaj go czemu mnie nie było wcześniej przez jakieś 7-10 dni powie ci ON że miałem komputer w naprawie co pisałem w moim podaniu, no ale panowie, przecież paprodziad robi wszystko dla servera on wszystko czyta. Nie wiesz o co chodzi to się nie wtrącaj i powiedz mi widziałeś mnie podczas mojej nie obecności na "żałosnym serverze" powiedz mi czy mnie widziałeś NIE! bo o ile wiem to kiedy ja miałem komputer w naprawie to i ten server zmieniono, tak mi mówili, teraz też się znowu zmienił a ty mnie oskarżasz o to czego nie widziałeś, jesteś żałosny więcej argumentów nie masz?. Mówisz że ja nie mam życia.
1. Nie interesuj się tym
2. Wcale nic o mnie nie wiesz, jest zima i ludzie nie mają zamiaru za bardzo wychodzić na więcej niż 2 godziny.

Chłopie powiem tak w dupie byłeś gówno widziałeś. I przestań mnie oskarżać o coś czego nie widziałeś, ja cię nie proszę o pracę nad serverem nikt cie nie prosi. Możesz równie dobrze dla mnie tu przestać, dla mnie dawny Paprodziad przepadł od kiedy dostajesz to co chcesz to jesteś inny kiedyś byłeś graczem a teraz? Kim jesteś? jesteś typem człowieka który nie ma solidnych argumentów i poniża się do kłamstwa. Tak jak to zrobiłeś z tym że ja grałem ostatnio na innym serverze, i w dodatku mówisz że tam gram ale każdy ci powie że mnie tam nie widział już kilka miesięcy, wiem że Ramzes tam grał z tych co u nas teraz grają jego pamiętam i spytaj może go kiedy mnie widział. Ja ostatnio go tam widziałem jeszcze jak byłem chyba kopaczem albo nie wiedziałem o rpkoloni. Ja tak myślę sobie że ty próbujesz wszystko zdobyć i olać to jeszcze teraz o moderatora się ciśniesz może coś jeszcze zrób swoją gildię jeszcze.

Piszesz koniec tematu a i tak odpiszesz na to, próbujesz zrobić tak że swoje powiesz i na końcu piszesz koniec tematu żeby ludzie nie widzieli co napiszę i żebyś napisał Nie spamuj tutaj pisałem ci to!. Boisz się tego że ludzie dowiedzą się o tym co o tobie myślę.

Dla mnie stary Paprodziad nie istnieje, zastąpił go zarozumiały zadufany w sobie egoista który myśli że jest panem servera i zrobił wszystko dla niego.Mam w Du*** co napiszesz teraz, nie pisz że ja gram kilkanaście dni bo na tym serverze grałem zanim ty dowiedziałeś się co to RP i zasady RP.


Ranga: Arcymag Ognia.
Postać odgrywana: Corristo.
Wyznanie: Innos.
http://www.magowieognia.pun.pl/_fora/magowieognia/gallery/2_1201600359.png

Offline

 

#19 2011-12-24 22:46:12

 Paskud

Użytkownik

15617898
Skąd: Północ
Zarejestrowany: 2011-12-14
Posty: 103
Punktów :   

Re: Gildie (WAŻNE!)

Zamykam temat. Rozmowy nie na temat. zaczyna się spam i zaczyna się konflikt.
Do autora tematu: Klin zrobił takie klasy i jeżeli będzie chciał kontynuować ten temat, to go sam otworzy.

Pozdrawiam : Paskud

Offline

 

#20 2011-12-25 02:15:36

 Klin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 650
Punktów :   

Re: Gildie (WAŻNE!)

No to jak by tu zacząć .... Pomysł jak najbardziej słuszny aleeee....
Po to dałe się komuś wybór żeby z niego korzystał.
Obozy które nie będą aktywne będę wywalał także starajcie się pozyskiwać graczy bo nawet SO wywale jak będzie tam mało ludzi grało.
Powiem nawet więcej. Powstanie jeszcze jeden obóz niedługo a że ma obozów być 6+1 to wpadnie na miejsce tego właśnie najmniej aktywnego. Wiec starać się bo wojna się zbliża

Offline

 
http://www.rpkolonia.pun.pl/viewtopic.php?id=883

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzakonswiatla forumpsychologiczne h3wodka